logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
svíce

Čistící neboli očistné svíce

Poslední měsíce jsem začala více pracovat s očistnými svícemi. Sama jsem první vyzkoušela před mnoha lety a byla jsem nadšena. Tenkrát to byla ušní svíce a po jejím vypálení se stal v podstatě zázrak. Po mnoha letech zhoršeného a stále se zhoršujícího sluchu, velmi častého pískání a hučení jsem najednou slyšela daleko lépe a pískání i hučení postupně sláblo, až na jednom uchu úplně vymizelo a na druhém zůstalo jen slaboučké. Po čase jsem se setkala i s tělovou svící a dalšími druhy svící a každá z nich fungovala obdobně skvěle.

Svíce doporučuji svým klientům, často je využívají i členové mojí rodiny a to dokonce i tak, že si v případě fyzických problémů sami říkají o svíčku, která jim pomáhá od bolesti, zánětu anebo umocňuje čištění a detoxikaci.
Při hoření svíce vzniká komínový efekt. Proto je důležité, aby svíce co nejlépe doléhala na pokožku v místě, kde pálíme. Díky podtlaku, který ve svíci vzniká, se uvolní zablokovaná energie a tím uvolní samoléčebnou energii těla. Dále částečně z těla odsaje nečistoty a další část v těle uvolní.

Využití svící je všude tam, kde je zapotřebí povzbudit proces detoxikace, pracovat na odstranění onemocnění i jeho duchovní příčině nebo na fyzické úrovni zesílit probíhající terapeutické nebo jiné čištění. Svíce používáme i k zmírnění zánětu, k léčbě otoků, k odstranění bolesti, odhlenění aj.

Jsou vhodné i pro děti věku nad 3 roky a dají se používat i pro domácí zvířata.

Všechny druhy svící nabízím i k prodeji. Buď je možno si je u mě vyzvednout, nebo je zasílám i poštou. V případě zájmu je možno vytestovat vhodný druh a počet aplikací a místo aplikace. Stejně tak mohu pomoci přímo s konkrétní aplikací svíce.

Očistné svíce jsou trubičky z proužku bavlny namočené do vosku a silic olejů z léčivých rostlin. Včelí vosk do sebe natahuje škodliviny a těžké kovy, má schopnost zmírnit zánět, použité byliny mají léčivé účinky a podporují odstranění nečistot a toxinů z těla.

Jaké jsou druhy svíček
sipka
sipka
Tělové svíce
sipka
Čakrové svíce
sipka
Bílé svíce
sipka
Jasmínové svíce
sipka
Kmenové svíce
sipka
Lipové svíce

 

sipka

Prodej na kontaktu

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer