logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
novinky

Novinky na stránkách terapie Efraim

3. 2016

Nově naše šperky i keramické kabošony pro vaše další tvoření najdete i na slovenské Sashe. Takže vybírejte a objednávejte i na SASHE

2. 2016

Vloženy keramické šperky a keramický materiál. Podívejte se na galaerii produktů na stránkách a v případě zájmu můžete nakoupit na FLERU

6. 2015

Vylepšujeme pro vás naše stránky a každá zpětná vazba se bude hodit. Co si o nich myslíte?

5. 2015

Nově se hned z úvodní stránky Efraimu můžete dostat na náš profil na Facebooku nebo na Fleru.

4. 2015

Terapie zaměřená na emoční hubnutí funguje nejen těm, kteří chtějí zhubnout, ale i všude tam, kde jsou obecné problémy s přijímáním potravy. Takže řešíme emoce ne z pozice hubnutí, ale i pro nabírání nebo pro přijímání potravy jako takové.

3. 2015

Mám ráda bylinky a mnozí z vás už ode mě odcházeli s odsypanou solí a hrstí něčeho voňavého. Proto pro vás mám vždy naváženou bylinnou aroma sůl ve variantě šalvěj, levandule, tymiánu nebo zázvoru s podrobným návodem k mnoha způsobům užití. Provoní domov, vylepší relaxaci ve vaně. Kdo si dá? Je možno zaslat i poštou k vám domů.

3. 11. 2012

Mezi Reiki, systémy a energie jsem doplnila další 3 systémy, které jsem před časem channelingovala. Jedná se o o Energii Etrusků, Energie Vernacccijských hadů, kteří doplňují rodinku Bílých a Zlatých hadů a dále Proroctví Sibyly, které není energií v pravém slova smyslu, spíše zesílení vaší intuice a pohledu do nitra i do minulosti. Klikněte sem

2. 11. 2012

Řešíte si téma sebelásky? Hledáte svoji hodnotu, svoje místo v partnerských vztazích a potřebujete pomoc i na fyzické úrovni? Zkuste využít účinků jasmínové tělové očistné svíčky. Její účinky za to stojí!

1. 11. 2012

Složku Autorské keramiky jsme zaplnili aktuálně nabízenými kousky keramiky. Najdete tam jednak naše nejlepší kousky pro ozdobu či užití – místičky i mísy, vázy, džbány, dózy a hlavně naše nejmilejší – věci k čajovému obřadu a podávání čaje. Ať si čaj vychutnáváte sami nebo v kruhu rodiny, dáváte přednost běžnému sypanému čaji nebo si čas od času vychutnáte matchu, můžeme doplnit vaši sbírku o konvičku malou či větší, čajovou misku, chawan, chladítko, mizusashi nebo dózu k uchování čaje. Pro chladné večery můžeme nabídnout i čajovou misku podzimního tvaru a glazury. Klikněte sem

30. 10. 2012

V nové rubrice Zamyšlení jsou vloženy moje myšlenky k tématům Změna, Transformace, Modlitba, Život tady a teď a Těžkosti, úděl a osud. Jestli vás některé z nich osloví, budu ráda a budu se těšit na vaše komentáře. Klikněte sem

3. 9. 2012

Do galerie jsou vloženy další energetické obrázky. Klikněte sem

1. 9. 2012

Myslím, že poslední terapie očisty prostoru mě posunula z hlediska pochopení souvislostí – rodinné programy spojené s místem, které je prodchnuto negativním působením, jsou silné hlavně tam, kde je rodová karmická zátěž. Ale stačí poměrně málo – očistit mysl, vytáhnout bloky, několik rituálů a hodně vody a dějí se zázraky.

30. 8. 2012

Pokud uvažujete o podzimní čistící kůře, je ten správný čas. Mentální homeopatika, teplá voda a kůra odpovídající vašim představám i stavu fyzična a psychiky, je dobrá volba. Kdo chce, může využít pomoc čistících svící a znásobit účinek.

21. 8. 2012

Mám nové zkušenosti a poznatky z práce s křišťálovými a indigovými dětmi. Často se nám daří najít nové možnosti jejich pochopení ostatních, rodiče je začínají vnímat jinak a lépe se jim daří komunikovat způsobem, který tihle skvělé děti vnímají lépe a pozorněji se jim daří porozumět jejich přístupu a preferencím.

20. 8. 2012

Pro všechny zájemce o autorskou keramiku, zejména tu čajovou nabízíme svoje keramické výrobky s láskou a péčí točené a v dřevěné či elektrické peci pálené. Od mističek, chawanů, konviček až po džbány a vázy. Kdo by měl zájem o výrobek dle vlastních představ nebo si nevybral z aktuální nabídky, často tvoříme i na zakázku. Některé z výrobků slouží i k rituálům očisty prostoru nebo v sobě mají vložený některý z energetických symbolů. KERAMIKA je pro nás víc než koníčkem.

18. 7. 2012

V menu se objevila nová záložka ZAMYŠLENÍ, ve kterém bych se s vámi chtěla podělit o svoje úvahy a myšlenky. Jejich základem jsou často souvislosti, ke kterým se docházím nebo které ke mně intuitivně přichází. Některé z nich jsou základem dalšího tématu v mém tabulkovém systému práce.

12. 6. 2012

Začala jsem pracovat s očistnými svícemi. SVÍCE jako takové je znám a pro sebe a svou rodinu používám už dávno. Ale nyní je kombinuji i s terapiemi, testuji jejich použití a umístění a věnuji se tomu, na jaká místa a jakým způsobem je použít. Jejich využití je všude tam, kde je zapotřebí povzbudit proces detoxikace, pracovat na odstranění onemocnění i jeho duchovní příčině nebo na fyzické úrovni zesiluje probíhající terapeutické čištění.
V případě zájmu o jejich zakoupení či pomoc s aplikací mi dejte vědět.

8. 8. 2011

Čištění a afirmace při řešení potíží ve vztazích a při hledání nového životního partnera
Pro svoji klientelu a všechny ostatní zájemce jsem zkompletovala afirmace určené pro posílení pozitivních programů a úspěch. Jejich použití je vhodné i při řešení potíží ve vztazích a pro úspěšné „naprogramování se“ na jejich zvládnutí k prospěchu všech zúčastněných.
Dále jsem zpracovala 5 bodů podpůrných afirmací a postupného procesu určeného pro ty, kteří hledají nového životního partnera. Jsou zde zmíněna jak doporučení pro hledající, tak otestování připravenosti na nového partnera versus řešení partnerů předcházejících. Jedná o pečlivou objednávku, která v sobě zahrnuje postupné posilování energií směřujících k otevření se novému vztahu.

5. 8. 2011

Do galerie jsou vloženy nové energetické a meditační obrázky.

3. 8. 2011

V rámci některých terapií používám s velkými úspěchy mentální homeopatika. Jsou testována a vybírána vždy podle aktuálních potíží klienta, působí přes srdeční čakru na mentální tělo. Proto není potřeba řešit jejich potenci ani kontraindikaci k případné další léčbě na fyzické úrovni, kterou již klient užívá. Nejedná se o fyzický lék, pracuje se na úrovni mentální a na úrovni vizualizace. Přesto je účinek velmi intenzivní a to jak pro psychické, tak pro fyzické obtíže.

1. 8. 2011

V rámci emočního hubnutí jsem rozšířila odblokování další oblasti programů a sabotérů, které mohou zapříčinit zpomalení procesu hubnutí. Dále jsou připojeny nové afirmace pro posílení procesu udržení si váhy zejména tam, kde je proces hubnutí zpochybňován lidmi z okolí hubnoucího.
Odblokování sabotérů je možno použít i tam, kde se klient pokouší nějaký čas o objednávku z vesmíru a tato mu není vyřízena. Je-li důvodem její nesprávná formulace nebo odporuje-li zákonům vesmíru, nelze odblokování použít, ale v případě správné formulace i principu objednávky lze odblokování sabotérů použít.

12.3.20011

Do Terapie Radikálního odpuštění jsem nově začlenila i oblasti, které se týkají odpuštění a hlavně pochopení vztahů mezi rodiči a dětmi. Je speciálně zařazen pro rodiče dětí indigových, křišťálových a duhových. Jsou specifičtí, mají svoje vlastní životní poslání, potřebují zvláštní péči a někdy je velmi vhodné je více pochopit a nechat si odblokovat vše, čím je z pozice rodiče můžete omezovat či jim nevědomě způsobovat potíže proti jejich přirozeným potřebám.

»zde»
20.2.2011

Terapie Radikálního odpuštění je zde. Její výsledky jsou fantastické a to ať u mě samotné, tak u dalších, kteří ji pod mým vedením prošli. Stačí si jen poprosit a společně můžeme projít nádherným očistným rituálem, kde pochopíte, prozříte a odpustíte. Na konci vnímáte danou situaci úplně jinýma očima, s odstupem a pochopením proč se tak stalo.

20.2.20011

Dále zařazuji k vašemu použití i Energetické obrázky. Vhodné k meditaci či jako energetický zdroj,
Vaše zkušenosti či dojmy z práce s nimi moc ráda uvítám na mailu či na telefonu.

19.2.20011

Doplněny informace a cena terapie Emočního hubnutí

18.2.2011

Doplněny další detailní informace k jednotlivým Reiki, systémům a energiím.

16.2.2011

Systém Energie a systém léčení zlatých hadů, který je dalším stupněm k Energii a systému léčení bílých hadů, je nyní i k zasvěcení pro ostatní.

Systém Energie zelených plamenů, který jsem chanellovala v prosinci 2010 a se kterým pracuji, je nyní i k zasvěcení pro ostatní.

Novou energií, do které zasvěcuji je Corbula Capitis .

Doplněny informace k systému Merlin.

Doplněny informace k systému Lemurský facilitátor.

10.1.2011

Připravuji pro vás terapii Radikálního odpuštění. Tato terapie může nahradit poradenství pro oblast partnerských nebo vztahových obtíží, zejména tam, kde tradiční formy selhaly nebo kde jsou „alternativně“ založeným jedincům nevyhovující. Má široký duchovní rozměr a umožňuje nám uzdravení a vyřešení situace. Svůj život tvoříme i přesvědčením o sobě samých. Pak v něm odrážíme svoje silné a slabé stránky. Chcete-li se s těmi slabými poprat a uvědomit si jejich kořeny i důsledky.

6.1.2011

Od dnešního dne zasvěcuji do dalšího systému Lemurie a to do Lemurských krystalů I a II.

U terapie EFT a tetapie EFRAIM byla doplněna cena této terapie.

V terapiích provádím nově i odstranění programů a mentální odstranění bloků na úrovni jednotlivých těl, tak že je postupně vyčištěno z úrovně fyzického těla až po tělo jemněhmotné. Bloky a negativní programy jsou nahrazeny vhodnou léčivou energií dle potřeb klienta a postupně programem lásky a sebepřijetí.

Energie a systém léčení Bílých hadů je novinkou, do které jsem byla v posledních týdnech zasvěcena, kterou začínám používat při terapiích a do které již zasvěcuji. Bílý hadi z tohoto systému jsou milé, velice inteligentní a schopné bytosti, vyzařují krásným jasně bílým zářivým světlem, někdy toto světlo září až do zlaté barvy.

Jsou spojeni s Lunou a její léčivou energií, při práci s nimi je možno využívat vašich znalostí o měsíčním cyklu a schopnostech Luny, ale samozřejmě účinkují a fungují i bez toho.

Působení hadů si můžete představovat takto - těla hadů jsou pokryta lesklými a jemnými šupinami. Místa v těle, která potřebující ošetření, čistí tak, že jimi prolézají a na šupinách jim ulpívá vše, co v dané oblasti nemá být. Po tomto úkonu zůstává v místě pouze léčivá energie Bílých hadů, která uvádí vše postupně k harmonii, souladu a lásce.Energie Bílých hadů je tudíž velice vhodná pro léčebné procesy na všech úrovních bytí. Pracuje se zde se třemi symboly, které mají svoje specifické významy.

symbol na čištění vztahů
symbol na čištění minulosti
symbol Hadího krále

Práce s těmito symboly je velice jednoduchá. Nekreslí se, k jejich aktivaci stačí pouze vizualizace.

Pro klienty, kteří se nemohou účastnit terapie na místě, nabízím terapii na dálku. Úvodní setkání probíhá vždy formou osobní konzultace, pokračování pak může být provedeno i formou na dálku, bez přítomnosti klienta. Tímto způsobem nejde provést terapii emočního hubnutí, zde je přítomnost klienta nezbytná.
 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer